Timberland Earth Day 2010 - Pieniny Małe
08-06-2010 – 09:03 | Brak komentarzy

Timberland Wspiera – Earth Day to globalna praktyka marki Timberland realizowana w ramach strategii społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Każdego roku pracownicy marki w ramach wolontariatu pracowniczego angażują się we wsparcie projektów ekologicznych i społecznych.
W …

Przeczytaj całość wpisu »
Produkty

Produkty sport i lifestyle, marki, kolekcje, kampanie, technologie.

Marki

Nowe marki, projekty specjalne, marki na świecie, nowe koncepty

Ludzie

Ambasadorzy marek, projektanci, kluby sportowe, sportowcy

Sklepy

Nowe sklepy, promocje i akcje specjalne, obniżki i wyprzedaże

Wydarzenia

Eventy sportowe, muzyczne, projekty sponsoringowe

Start » Wydarzenia

Biegnij Warszawo 4.10.2009 - pobiegnijmy całym miastem!

Dodane przez Michał @ SI dnia 13-08-2009 o 12:14Komentarze - 7
Tagi: , , 3,702 odsłon/y
Biegnij Warszawo 4.10.2009 - pobiegnijmy całym miastem!

W tym roku Warszawa po raz kolejny potwierdzi, że jest polską stolicą biegową. W niedzielę 4 października 20 tysięcy osób w niebieskich koszulkach ustawi się na starcie największego rekreacyjnego biegu w Europie Środkowej - Biegnij Warszawo!

W Warszawie widok biegnącej osoby nikogo już nie dziwi. Moda na jogging rozpoczęła się w 2005 roku za sprawą biegu Run Warsaw, w którym wystartowało 10 tysięcy uczestników. W kolejnych latach systematycznie rosła liczba startujących, dochodząc do 19 tysięcy. Taka liczba uczestników potwierdziła, że w Polsce coraz więcej osób biega i chce uczestniczyć w zorganizowanych imprezach biegowych.

4 października zapraszamy do udziału w Biegnij Warszawo! Organizator przygotowany jest na 20 tysięcy biegaczy, którzy będą mieli aż 2 godziny na pokonanie 10 kilometrowej trasy prowadzącej przez centrum Warszawy. Tak duży limit czasu oznacza, że wszyscy, którym zabraknie sił, będą mogli marszem dokończyć dystans, pozwoli także na start osób niepełnosprawnych.

Organizator i informacje techniczne

Organizatorem Biegnij Warszawo jest firma Sporting Bogusław Mamiński wraz z Klubem Biegacza Sporting. Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto st. Warszawa, a honorowy patronat objęła Pani Prezydent Miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz. Partnerami są także Ministerstwo Sportu i Turystyki, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz firma Nike.

Uczestnicy w ramach Pakietu Startowego otrzymają biegową koszulkę firmy Nike zaprojektowaną specjalnie na ten Bieg. Niebieska koszulka wykonana w technologii Dri-FIT będzie nie tylko wspaniałą pamiątką, ale przede wszystkim doskonałym strojem do joggingu. Ponadto na mecie na wszystkich kończących bieg będzie czekał wyjątkowy medal okolicznościowy.

Zapisy internetowe do biegu rozpoczynają się już 10 sierpnia na stronie www.biegnijwarszawo.pl. Dodatkowo od 1 września będzie można rejestrować się bezpośrednio w Galerii Mokotów i w Pałacu Kultury i Nauki. Kto zarejestruje się wcześniej, ten wystartuje z lepszego miejsca.

Zapisy i dalsze informacje:
» BiegnijWarszawo.pl

Biegnij Warszawo!

Sprawdź również:

  1. Biegnij Siostro! Biegnij Bracie! Zdobądź kartę Klubu Biegacza Nike
  2. Pablopavo “Telehon” - SIZEER TOUR!
  3. Ruszyła kampania Nike!
  4. Zapraszamy na Mistrzostwa DJów “Reebok Pump - IDA Poland 2009″ (26.09)

Komentarze - 7 »

Skomentuj!

zostaw trackback     komentarze tego artykułu przez RSS    
Możesz używać tych tagów HTML (nawiasy [kwadratowe] zamień na <ostre>):
[a href="http://www.link.pl"]link[/a] | [b]pogrubienie[/b] | [i]kursywa[/i]

Blog umożliwia wyświetlanie avatarów z serwisu Gravatar.com. Aby być rozponawalnym, zarejestruj się na pl.Gravatar.com.