Sizeer – Odkryciem Roku
27-10-2010 – 12:00 | Brak komentarzy

Sizeer to nie tylko największa sportstylowa sieć w Polsce poszukująca razem ze swoimi Klientami sposobów uwalniania czasu. 62 lokalizacje w najlepszych centrach handlowych, nowoczesny sklep internetowy, atrakcyjne produkty najlepszych marek, konkursy, wyjątkowe wydarzenia, Sizeer Club, …

Przeczytaj całość wpisu »
Produkty

Produkty sport i lifestyle, marki, kolekcje, kampanie, technologie.

Marki

Nowe marki, projekty specjalne, marki na świecie, nowe koncepty

Ludzie

Ambasadorzy marek, projektanci, kluby sportowe, sportowcy

Sklepy

Nowe sklepy, promocje i akcje specjalne, obniżki i wyprzedaże

Wydarzenia

Eventy sportowe, muzyczne, projekty sponsoringowe

Start » Wydarzenia

Sizeer - Trzeci wymiar miasta!

Dodane przez Michał @ SI dnia 28-10-2010 o 11:53Brak komentarzy
Tagi: , , , , , 3 odsłon/y
Sizeer - Trzeci wymiar miasta!

Sizeer - trzeci wymiar miasta” to pierwsza tak innowacyjna, zgodna z najnowszymi światowymi standardami kampania witrynowa 3D w Polsce. Sizeer – największa na naszym rynku sieć multibrandowa proponuje swoim klientom unikalną podróż w trzeci wymiar.

Adidas, Merell, Salomon, Timberland, Ecco, Nike znajdź buty czasu wolnego dzięki, którym wejdziesz w trzeci wymiar miasta! W salonach Sizeer, na e-Sizeer.com, Sizeer3D.com i SI Magazynie Czasu Wolnego czekają na Ciebie unikalne, pierwsze w Polsce, nowoczesne i zgodne z najnowszymi światowymi trendami witryny, zdjęcia, filmy… Sprawdź czego nie dostrzegałeś do tej pory. Odbierz okulary 3D i odkryj zupełnie nowy wymiar mody i komfortu. Nie pozwól spłaszczyć tej jesieni! Sizeer wprowadzi Cię w trzeci wymiar miasta!

sizeer-trzeci-wymiar-miasta-grafika

Główne przesłanie kampanii, poza dosłownym zaproszeniem do zapoznania się z ofertą Sizeer w 3D, ma zachęcić młodych klientów sieci do aktywności bez względu na warunki pogodowe i potraktowanie outdooru jako trzeciego wymiaru miasta. Kampania oparta o wybrane modele marek Adidas, Merell, Salomon, Timberland, Ecco i Nike skierowana jest do wszystkich osób poszukujących wygodnego zimowego obuwia czasu wolnego.

„Trzeci wymiar miasta” to pierwsza z cyklu kampanii witrynowych organizowanych pod szyldem Sizeer, których celem jest promocja bogatej multibrandowej oferty sieci. Celem działań jest wsparcie kategorii Winter/Outdoor i prezentacja szerokiej selekcji modeli oferowanych w jej obrębie.

Przy okazji kampanii sieć stworzyła również specjalne witryny internetowe http://sizeer3D.com/ i oraz http://sklep.sizeer.com/cms/trzeci_wymiar_miasta.bhtml, na których zapoznać się można z pełną ofertą produktową. Kampanii towarzyszy specjalne, piąte już wydanie magazynu sieci – SI Magazynu Czasu Wolnego. Magazyn oraz okulary niezbędne do obejrzenia oferty Sizeer w 3D dostępne są w salonach Sizeer i na e-Sizeer.com.

SI Magazyn to ukazujący się od ponad roku kwartalnik lifestylowy, z którym współpracują między innymi Michał Piróg, Marcin „Duże PE” Matuszewski, Monika „OSA” Jurczyk. Aktualne wydanie członkowie SizeerClub otrzymają gratis. Magazyn poza prezentacją oferty sieci posiada rozbudowane działy: muzyczny, kulturalny, modowy, podróżniczy oraz sportowy. Wśród gwiazd z które do tej pory pojawiły się na łamach pisma znaleźli się: Marcin Gortat, Monika Pyrek, Tomasz Frankowski, Dariusz Dudka, Jagna Marczułajtis, Mariusz Pudzianowski i wiele innych postaci świata sportu i kultury. Począwszy od piątego numeru SI Magazyn dostępny jest również poprzez platformę publishingową ISSUU.

Sprawdź również:

  1. Sizeer – Odkryciem Roku
  2. Marsz na wyprzedaże! Sklepy Sizeer, Timberland, Umbro, Tensport i 50Style Outlet Store!
  3. Gadżety od Reeboka w Sizeer!
  4. Sizeer – uwolnij swój czas!

Skomentuj!

zostaw trackback     komentarze tego artykułu przez RSS    
Możesz używać tych tagów HTML (nawiasy [kwadratowe] zamień na <ostre>):
[a href="http://www.link.pl"]link[/a] | [b]pogrubienie[/b] | [i]kursywa[/i]

Blog umożliwia wyświetlanie avatarów z serwisu Gravatar.com. Aby być rozponawalnym, zarejestruj się na pl.Gravatar.com.